Wyposażenie wnętrz z drewna

Poszukujesz ciekawego wyposażenia wnętrz, które z pewnością sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz między innymi stare komody drewniane, które dzięki swojemu wyjątkowemu i ponadczasowemu wyglądowi w dalszym ciągu cieszą się olbrzymią i ciągle rosnącą popularnością.

komody drewniane stare

Akcesoria do systemów grzewczych

Dystrybuujemy nie tylko systemy cieplne do łazienek, ale także akcesoria do tych systemów, w tym termostaty do grzejników. Urządzenia te odpowiadają za utrzymanie wybranej temperatury. Modele, które zebraliśmy w naszym sklepie internetowym, pasują do większości proponowanych kaloryferów, zarówno pod względem wielkości, jak i koloru.

termostaty do grzejników

Moduły ledowe producent

Moduły LED to innowacyjne rozwiązanie w zakresie oświetlenia. są doskonałym rozwiązaniem w każdym otoczeniu, gdyż zużywają małe ilości prądu, generując oszczędności energii elektrycznej, a co za tym idzie również finansowe. Zapraszamy Państwa do zapoznania się szczegółowo z propozycjami dostępnymi w naszej ofercie.

Moduły led

Farby do zadań specjalnych

Szukasz wysokiej jakości farb epoksydowych, poliuretanowych i innych przeznaczonych do wykorzystania w różnego rodzaju zakładach przemysłowych? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Posiadamy szeroki wybór produktów znanych i cenionych marek, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających fachowców.

Farby epoksydowe

Poduszki ogrodowe na krzesła i kanapy

W naszej ofercie znajdą Państwo poduszki ogrodowe na krzesła, które zdecydowanie podniosą komfort użytkowania. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Oferujemy ciekawe rozwiązania graficzne, interesujące zestawienia kolorów oraz przyjemne dla oka wzornictwo. Zapraszamy!

Poduszki ogrodowe

Sklep meblowy

Standardem jest materac bonellowy, jednak istnieje możliwość zmiany tej opcji na, chociażby, wersję premium lub kieszeniowy. To samo dotyczy tkaniny, nóżek oraz stelaża. Zależy nad przede wszystkim na zadowoleniu Klientów. Łóżko kontynentalne 140x200 z pojemnikiem ma być zakupem w pełni odpowiadającym osobie, która będzie na nim spała. Dlatego oferujemy tak dużą możliwość personalizacji.

łóżko kontynentalne 140x200 z pojemnikiem
1
2