Najchętniej słuchane przeboje na naszej antenie

Któż z nas nie lubi posłuchać muzyki w drodze do pracy, szkoły czy oddając się obowiązkom domowym? Dzięki temu czas płynie szybciej i przyjemniej, a topowe hity pozytywnie nas nastrajają. Cotygodniowa lista przebojów to specjalnie przygotowane zestawienie najchętniej słuchanych kawałków w naszym radio.

Lista przebojów

Wydruk solwentowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która specjalizuje się w tworzeniu przepięknych, nasyconych kolorami reklam wielkoformatowych. Wykorzystuje w tym celu zdobywający coraz większą popularność druk solwentowy, który odznacza się przede wszystkim wodoodpornością, niepodatnością na szkodliwe działanie promieni UV, a także tym, że barwy nie płowieją nawet po wielu miesiącach na powietrzu.

Druk solwentowy

Najpopularniejsze materiały reklamowe wspierające sprzedaż

Najpopularniejsze materiały reklamowe wspierające sprzedaż to przede wszystkim materiały POS (Point of Sale). Obejmują one różnego rodzaju plakaty, ulotki, standy czy wizytówki, które są umieszczane w punktach sprzedaży lub miejscach, gdzie klienci podejmują decyzję o zakupie. Materiały POS mają za zadanie wyróżnić dany produkt czy markę spośród konkurencji, przyciągnąć uwagę klienta i zainteresować go ofertą. Dzięki nim można również przekazać istotne informacje o produkcie, promocjach czy rabatach. Większość firm korzysta z materiałów POS jako skutecznego narzędzia w promocji i sprzedaży swoich produktów.

Materiały POS