Bud-Net

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją urządzeń przeznaczonych na place zabaw oraz małej architektury. Ponieważ są to głównie elementy, które zostają wykorzystywane w przestrzeni miejskiej szczególnie dbamy o ich oryginalny i estetyczny wygląd. Nasze kosze uliczne dostępne są w wersjach mobilnych oraz na stelażu przytwierdzonym do podłoża. Posiadamy modele wykonane z grubej blachy, lub z drewna. Wyposażone są one często w popielniczki oraz zadaszenia. Dostępne są różne kolory oraz wzory tych elementów.

kosze betonowe

Torby z kolorowym nadrukiem - gam.pl

W ofercie naszego sklepu internetowe znajdują się różnego rodzaju torby z nadrukiem. To propozycja na zakupy, więc nasze torby są wyjątkowo wytrzymałe, aby utrzymały nawet bardzo ciężkie zakupy. Torby z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie na promowanie swojej marki wśród potencjalnych klientów, a przy tym dobry sposób na nagrodzenie swoich klientów za lojalność. Tego typu gadżety reklamowe z pewnością spotkają się z ich ciepłym przyjęciem. Zapraszamy na naszą stronę internetową do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Torby z nadrukiem

Hopson s.c.

Wyróżniające się wysokim poziomem estetyki artykuły między innymi plakaty, banery reklamowe czy druk wielkoformatowy to zaledwie wąski detal bogatej oraz bezgranicznej palety produktowej zaproponowanej z zamysłem o potrzebujących kontrahentach. Żeby uzyskać więcej wiadomości o firmie odwiedź nas - w naszym oddziale firmy, który jest pod adresem : ul. Strzeszyńska 30 Poznań. Najlepszy druk wielkoformatowy - Hopson zaprasza do zapoznania się z repertuarem usług. Więcej informacji na http://www.hopson.pl/.

Plakaty Poznań

Podczas druku naszych fototapet obowiązkowo przykładamy szczególną uwagę do jakości ich wykonania. Efektem końcowym są siatki reklamowe lub banery. Idealnie dobrana tapeta jest również w stanie mocno zmienić charakter wnętrza Twojego domu. Z jej pomocą nadasz swojemu mieszkaniu indywidualnego charakteru i przyciągniesz wzrok każdego z gości.

druk fototapet

Urządzenia do druku na ubraniach

Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci na tworzenie napisów zarówno na białych, jak i kolorowych koszulkach? Drukarka DTG to urządzenie, które znajduje zastosowanie m.in. w punktach ksero, firmach fotograficznych itp. Wzory i napisy, które powstają dzięki temu urządzeniu są trwałe i odporne na pranie.

Drukarki DTG