Bud-Net

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją urządzeń przeznaczonych na place zabaw oraz małej architektury. Ponieważ są to głównie elementy, które zostają wykorzystywane w przestrzeni miejskiej szczególnie dbamy o ich oryginalny i estetyczny wygląd. Nasze kosze uliczne dostępne są w wersjach mobilnych oraz na stelażu przytwierdzonym do podłoża. Posiadamy modele wykonane z grubej blachy, lub z drewna. Wyposażone są one często w popielniczki oraz zadaszenia. Dostępne są różne kolory oraz wzory tych elementów.

kosze betonowe

Torby z kolorowym nadrukiem - gam.pl

W ofercie naszego sklepu internetowe znajdują się różnego rodzaju torby z nadrukiem. To propozycja na zakupy, więc nasze torby są wyjątkowo wytrzymałe, aby utrzymały nawet bardzo ciężkie zakupy. Torby z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie na promowanie swojej marki wśród potencjalnych klientów, a przy tym dobry sposób na nagrodzenie swoich klientów za lojalność. Tego typu gadżety reklamowe z pewnością spotkają się z ich ciepłym przyjęciem. Zapraszamy na naszą stronę internetową do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Torby z nadrukiem

Hopson s.c.

Wyróżniające się wysokim poziomem estetyki artykuły między innymi plakaty, banery reklamowe czy druk wielkoformatowy to zaledwie wąski detal bogatej oraz bezgranicznej palety produktowej zaproponowanej z zamysłem o potrzebujących kontrahentach. Żeby uzyskać więcej wiadomości o firmie odwiedź nas - w naszym oddziale firmy, który jest pod adresem : ul. Strzeszyńska 30 Poznań. Najlepszy druk wielkoformatowy - Hopson zaprasza do zapoznania się z repertuarem usług. Więcej informacji na http://www.hopson.pl/.

Plakaty Poznań

Chciałbyś podarować komuś firmowy T-shirt ze śmiesznym napisem, obrazkiem albo zdjęciem? Firma Carol wykonuje nadruk na koszulkach techniką cyfrową lub sitodruku. Oferujemy nawet najbardziej fantazyjne wzory. Nasze maszyny dokładnie odwzorowują projekt graficzny. Polecamy wysokiej jakości, trwałe farby.

Nadruki na koszulkach