http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Michał Popiel to doświadczony komornik z Bydgoszczy, który prowadzi swoją działalność w oparciu o swoją wiedzę i kompetencje. Liczne sprawy, którymi się zajmował wpłynęły pozytywnie na jego skuteczność oraz profesjonalizm. Z pewnością nie będą Państwo żałować decyzji o skorzystania z usług Michała Popiela.

Komornik Bydgoszcz

bdtviken.pl | Firma w norwegii

Wszystkim tym, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą w Norwegii lub w Polsce, oferujemy szereg usług księgowych, w tym rozliczanie podatku PIT i VAT, prowadzenie ewidencji i ksiąg handlowych, a także reprezentowanie w stosownm dla danego kraju urzędzie. Poza tym świadczymy profesjonalne usługi B2B, a także zajmujemy się fachowym konsultingiem biznesowym i finansowym. Zespół naszych wykwalifikowanych i obeznanych w prawie obu krajów księgowych oraz doradców gwarantuje najwyższy poziom obsługi rachunkowej.

Działalność gospodarcza w norwegii

Ochrona danych osobowych

Kancelaria świadczy pomoc jeśli chodzi o przejęcie obowiązków Inspektora Danych Osobowych u danego klienta. Taki outsourcing IOD wymaga od prawników z kancelarii, aby dbali o dane pracowników danej firmy, interweniowali w przypadku naruszenia tych danych, oraz szkolili nowych zatrudnionych w zakresie ich praw.

Outsourcing IOD

Kancelaria Pawła Jurkowskiego

Nie każdy z nas jest ekspertem od zawiłości związanych z normami, przepisami czy kodeksami. Radca Prawny Paweł Jurkowski z Bydgoszczy pomaga swoim Klientom lepiej zrozumieć wszelkie okoliczności spraw o charakterze formalnym, reprezentuje ich przed sądem oraz urzędami. Podejmując współpracę z prawnikiem nie musimy obawiać się, że pismo odwoławcze lub wniosek zostaną odrzucone z powodu nieprawidłowej formuły. Lepiej zlecić sporządzenie takich pism specjaliście. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Radca prawny Bydgoszcz

Radca prawny Mikołów

Świadczymy pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym w zakresie kodeksu pracy i ubezpieczeń społecznych, obrotu nieruchomościami, spółek i korporacji, cywilnego i gospodarczego, rynku IT czy rodzinnego. Kancelaria prawna z Mikołowa obsługuje firmy z różnych branż m.in. przy negocjacjach, ogłaszaniu upadłości czy działaniach naprawczych, postępowaniach sądowych i administracyjnych, zamówieniach publicznych, procesach budowlanych, ochronie danych osobowych czy postępowaniu arbitrażowym.

Radca prawny Mikołów

Wyroki w sprawach kredytowych

Masz kredyt w obcej walucie i zastanawia cię finał sądowych spraw o wysokość rat? Baza wyroków frankowych jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Jasny podział na banki i sądy, podane sygnatury akt, pozwalają wyszukać odpowiednie informacje - są dostępne na stronie internetowej naszej kancelarii prawnej.

baza wyroków frankowych

Zabezpieczenie mienia

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo twojej firmy na najwyższym poziomie? Obawiasz się, że kolejna agencja okaże się jedynie powierzchownym działaniem? Jeżeli cenisz sobie skuteczność i rzetelność, to twoja ochrona mienia powinno być wieloaspektowa. Co to oznacza dla naszych klientów To przede wszystkim możliwość skorzystania z nowoczesnych systemów elektronicznego zabezpieczenia, jak np. instalacje alarmowe oraz monitoring. Proponujemy również usługi naszej wykwalifikowanej kadry.

Ochrona mienia