http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Michał Popiel to doświadczony komornik z Bydgoszczy, który prowadzi swoją działalność w oparciu o swoją wiedzę i kompetencje. Liczne sprawy, którymi się zajmował wpłynęły pozytywnie na jego skuteczność oraz profesjonalizm. Z pewnością nie będą Państwo żałować decyzji o skorzystania z usług Michała Popiela.

Komornik Bydgoszcz

bdtviken.pl | Firma w norwegii

Wszystkim tym, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą w Norwegii lub w Polsce, oferujemy szereg usług księgowych, w tym rozliczanie podatku PIT i VAT, prowadzenie ewidencji i ksiąg handlowych, a także reprezentowanie w stosownm dla danego kraju urzędzie. Poza tym świadczymy profesjonalne usługi B2B, a także zajmujemy się fachowym konsultingiem biznesowym i finansowym. Zespół naszych wykwalifikowanych i obeznanych w prawie obu krajów księgowych oraz doradców gwarantuje najwyższy poziom obsługi rachunkowej.

Działalność gospodarcza w norwegii

Adwokat Ewa Draga - Buchta

Do specjalizacji kancelarii prawnej z Katowic należy przede wszystkim kompleksowa obsługa prawna osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Adwokat może w przeciwieństwie do radcy prawnego występować przed sądem również w sprawach karnych. W zakres usług świadczonych przez biuro wchodzi również dochodzenie prawa do odszkodowania.

Odszkodowania Katowice

Zadośćuczynienie za wypadki śmiertelne

Nasza kancelaria przygotowała ofertę dla osób, które po utracie małżonka, rodzica lub innego członka rodziny nie mogą uzyskać należnego zadośćuczynienia. W kancelarii Pireus pomagamy dostać odszkodowanie za śmierć bliskich, które może przyjąć postać jednorazowego świadczenia pieniężnego lub wypłacanej cyklicznie renty. Ma ona charakter alimentacyjny i dotyczy przede wszystkim osób wobec których zmarły miał prawny obowiązek utrzymywania lub których sytuacja materialna po pogrzebie uległa znacznemu pogorszeniu.

Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

Oferujemy Państwu pomoc w zakresie kodeksu prawa konsumenckiego, cywilnego, rodzinnego, karnego i innych. Prowadzimy także windykację należności i udzielamy porad dotyczących ochrony danych osobowych. Adwokat kancelarii przyjmuje Klientów w Zabrzu przy ulicy Plac Teatralny 10 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Adwokat Zabrze

Kancelaria adwokacka

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie liczne zagadnienia i obszary, w jakich specjalizują się nasi adwokacie. Jedną z takowych dziedzin jest prawo gospodarcze. Jelenia Góra i Świdnica stanowią obszar, na terenie którego znajdziecie naszą siedzibę. Przygotujemy dla Was propozycję możliwych do podjęcia działań.

Prawo gospodarcze

Doradztwo prawne

Od kilkunastu lat świadczymy pomoc dla osób fizycznych oraz firm. Naszą specjalizacją są szkolenia z ppp (partnerstwa publiczno-prawnego). Działamy bez ograniczeń branżowych. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie. Proponujemy doradztwo prawne oraz towarzyszenie naszym klientom przy negocjacjach handlowych.

szkolenia z ppp

Jeśli dana firma nie płaci, nie oznacza to, że to tylko jej problem. Okazać się może, że także ona cierpi na nieuczciwych kontrahentów. Dlatego zawsze warto sprawdzić wniosek o wszczęcie egzekucji i wstrzymać się z windykacją długów. Jest to bardzo ważne dla przyszłych umów. Jako doświadczona firma z wieloletnim stażem dbamy o to, aby prowadzona przez nas windykacja była wykonana kompleksowo i skutecznie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

windykacja długów

Nasza firma wykonuje zadania, których nie podjęłaby się żadna osoba bez odpowiedniego przygotowania. Nasze usługi obejmują takie działania, jak: deratyzacja, odkomarzanie, dezynsekcja, czy dezynfekcja. Dezynfekcja musi przebiegać według ściśle określonych norm i standardów. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do swoich obowiązków. Posiadają odpowiedni strój i narzędzia. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Usługi DDD