http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Michał Popiel to doświadczony komornik z Bydgoszczy, który prowadzi swoją działalność w oparciu o swoją wiedzę i kompetencje. Liczne sprawy, którymi się zajmował wpłynęły pozytywnie na jego skuteczność oraz profesjonalizm. Z pewnością nie będą Państwo żałować decyzji o skorzystania z usług Michała Popiela.

Komornik Bydgoszcz

bdtviken.pl | Firma w norwegii

Wszystkim tym, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą w Norwegii lub w Polsce, oferujemy szereg usług księgowych, w tym rozliczanie podatku PIT i VAT, prowadzenie ewidencji i ksiąg handlowych, a także reprezentowanie w stosownm dla danego kraju urzędzie. Poza tym świadczymy profesjonalne usługi B2B, a także zajmujemy się fachowym konsultingiem biznesowym i finansowym. Zespół naszych wykwalifikowanych i obeznanych w prawie obu krajów księgowych oraz doradców gwarantuje najwyższy poziom obsługi rachunkowej.

Działalność gospodarcza w norwegii

Adwokat Ewa Draga - Buchta

Do specjalizacji kancelarii prawnej z Katowic należy przede wszystkim kompleksowa obsługa prawna osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Adwokat może w przeciwieństwie do radcy prawnego występować przed sądem również w sprawach karnych. W zakres usług świadczonych przez biuro wchodzi również dochodzenie prawa do odszkodowania.

Odszkodowania Katowice

kancelariadrozdowski.pl

Jeżeli zostali Państwo bezpodstawnie zwolnieni z wykonywania obowiązków służbowych, wasza sytuacja w zakładzie uległa pogorszeniu, czy też jesteście ofiarami nękania i mobbingu, to warto wiedzieć, iż w przepisach zapisano stosowne środki ochrony oraz obrony przez niepożądanymi działaniami ze strony przedsiębiorstwa, w którym jesteście zatrudnieni. Kancelaria Prawa Pracy i BHP Witold Drozdowski to kancelaria w Rzeszowie, w której otrzymają Państwo pomoc w zakresie między innymi wymienionych kwestii. Udzielimy porady oraz przygotujemy naszą opinię na piśmie.

Kancelaria prawa pracy

Ochrona danych osobowych

Kancelaria świadczy pomoc jeśli chodzi o przejęcie obowiązków Inspektora Danych Osobowych u danego klienta. Taki outsourcing IOD wymaga od prawników z kancelarii, aby dbali o dane pracowników danej firmy, interweniowali w przypadku naruszenia tych danych, oraz szkolili nowych zatrudnionych w zakresie ich praw.

Outsourcing IOD

Porady prawne

Zespół naszej kancelarii, zajmujemy się świadczeniami związanymi z upadłością i bankructwem firm, a także prowadzimy doradztwo prawne. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Udzielamy również wsparcia w dziedzinach takich, jak restrukturyzacja spółek, audyty, obrót nieruchomościami i pomoc deweloperom, mediacja.

Doradztwo prawne Warszawa

Kancelaria Pawła Jurkowskiego

Nie każdy z nas jest ekspertem od zawiłości związanych z normami, przepisami czy kodeksami. Radca Prawny Paweł Jurkowski z Bydgoszczy pomaga swoim Klientom lepiej zrozumieć wszelkie okoliczności spraw o charakterze formalnym, reprezentuje ich przed sądem oraz urzędami. Podejmując współpracę z prawnikiem nie musimy obawiać się, że pismo odwoławcze lub wniosek zostaną odrzucone z powodu nieprawidłowej formuły. Lepiej zlecić sporządzenie takich pism specjaliście. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Radca prawny Bydgoszcz

Adwokaci Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszej kancelarii, która preferuje takie zagadnienia jak na przykład prawo pracy. Jeżeli jesteś pracownikiem lub pracodawcą i zauważyłeś, że działania prowadzone w Twojej firmie nie są zgodne z przepisami - możesz to skonsultować z naszymi adwokatami z Bydgoszczy.

Prawo pracy Bydgoszcz