http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Michał Popiel to doświadczony komornik z Bydgoszczy, który prowadzi swoją działalność w oparciu o swoją wiedzę i kompetencje. Liczne sprawy, którymi się zajmował wpłynęły pozytywnie na jego skuteczność oraz profesjonalizm. Z pewnością nie będą Państwo żałować decyzji o skorzystania z usług Michała Popiela.

Komornik Bydgoszcz

Barbara Kaszyńska

W kancelarii prawnej adwokata Barbary Kaszyńskiej mogą Państwo liczyć na pomoc w zakresie kodeksu cywilnego, zwłaszcza w sprawach rodzinnych. Ponadto adwokaci zajmują się także innymi obszarami regulowanymi przepisami, obowiązującymi na terenie Polski. Współpracujemy także z radcą prawnym i obsługujemy firmy. Zapraszamy Państwa do podjęcia z nami współpracy. W tym celu możecie udać się do siedziby naszej firmy zlokalizowanej w dogodnym miejscu na terenie Gdyni bądź podjąć się kontaktu telefonicznego.

adwokat rodzinny

bdtviken.pl | Firma w norwegii

Wszystkim tym, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą w Norwegii lub w Polsce, oferujemy szereg usług księgowych, w tym rozliczanie podatku PIT i VAT, prowadzenie ewidencji i ksiąg handlowych, a także reprezentowanie w stosownm dla danego kraju urzędzie. Poza tym świadczymy profesjonalne usługi B2B, a także zajmujemy się fachowym konsultingiem biznesowym i finansowym. Zespół naszych wykwalifikowanych i obeznanych w prawie obu krajów księgowych oraz doradców gwarantuje najwyższy poziom obsługi rachunkowej.

Działalność gospodarcza w norwegii

Usługi prawne świadczone przez Kancelarię CW spółkom handlowym

Kancelaria CW prowadzona przez adwokat Annę Węglowską oraz Bernadetę Ćwik świadczy usługi skierowane zarówno do osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Oferowana przez nas obsługa prawna firm, składa się na sporządzanie opinii, projektowanie i opiniowanie umów a także nadzór nad ich implementacją. Organizujemy także zgromadzenia akcjonariuszy oraz udzielamy wsparcia merytorycznego w przypadku posiedzeń Rad Nadzorczych. Przedsiębiorcy zainteresowani konsultacją, proszeni są o udanie się do naszego wrocławskiego biura po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania.

Obsługa prawna firm Wrocław

Zakres usług świadczonych przez adwokat prowadzącą kancelarię adwokacką z siedzibą w Bydgoszczy obejmuje przede wszystkim udzielanie porad prawnych, a także pełnienie roli pełnomocnika lub obrońcy Klienta w postępowaniach sądowych. Oferta biura skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm.

Kancelaria prawna Bydgoszcz