http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Michał Popiel to doświadczony komornik z Bydgoszczy, który prowadzi swoją działalność w oparciu o swoją wiedzę i kompetencje. Liczne sprawy, którymi się zajmował wpłynęły pozytywnie na jego skuteczność oraz profesjonalizm. Z pewnością nie będą Państwo żałować decyzji o skorzystania z usług Michała Popiela.

Komornik Bydgoszcz

bdtviken.pl | Firma w norwegii

Wszystkim tym, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą w Norwegii lub w Polsce, oferujemy szereg usług księgowych, w tym rozliczanie podatku PIT i VAT, prowadzenie ewidencji i ksiąg handlowych, a także reprezentowanie w stosownm dla danego kraju urzędzie. Poza tym świadczymy profesjonalne usługi B2B, a także zajmujemy się fachowym konsultingiem biznesowym i finansowym. Zespół naszych wykwalifikowanych i obeznanych w prawie obu krajów księgowych oraz doradców gwarantuje najwyższy poziom obsługi rachunkowej.

Działalność gospodarcza w norwegii

Adwokat Ewa Draga - Buchta

Do specjalizacji kancelarii prawnej z Katowic należy przede wszystkim kompleksowa obsługa prawna osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Adwokat może w przeciwieństwie do radcy prawnego występować przed sądem również w sprawach karnych. W zakres usług świadczonych przez biuro wchodzi również dochodzenie prawa do odszkodowania.

Odszkodowania Katowice

Ochrona danych osobowych

Kancelaria świadczy pomoc jeśli chodzi o przejęcie obowiązków Inspektora Danych Osobowych u danego klienta. Taki outsourcing IOD wymaga od prawników z kancelarii, aby dbali o dane pracowników danej firmy, interweniowali w przypadku naruszenia tych danych, oraz szkolili nowych zatrudnionych w zakresie ich praw.

Outsourcing IOD

Kancelaria Pawła Jurkowskiego

Nie każdy z nas jest ekspertem od zawiłości związanych z normami, przepisami czy kodeksami. Radca Prawny Paweł Jurkowski z Bydgoszczy pomaga swoim Klientom lepiej zrozumieć wszelkie okoliczności spraw o charakterze formalnym, reprezentuje ich przed sądem oraz urzędami. Podejmując współpracę z prawnikiem nie musimy obawiać się, że pismo odwoławcze lub wniosek zostaną odrzucone z powodu nieprawidłowej formuły. Lepiej zlecić sporządzenie takich pism specjaliście. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Radca prawny Bydgoszcz

Adwokaci Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszej kancelarii, która preferuje takie zagadnienia jak na przykład prawo pracy. Jeżeli jesteś pracownikiem lub pracodawcą i zauważyłeś, że działania prowadzone w Twojej firmie nie są zgodne z przepisami - możesz to skonsultować z naszymi adwokatami z Bydgoszczy.

Prawo pracy Bydgoszcz

Kancelaria prawna rozwody Warszawa

Udzielamy porad, a także reprezentujemy klientów przed sądem i innymi jednostkami administracyjnymi. Specjalizujemy się w odszkodowaniach, bieżącej obsłudze działalności, windykacji należności oraz sprawach karnych i rodzinnych. Kancelaria prawna prowadzi także rozwodu na terenie Warszawy w województwie mazowieckim.

Kancelaria prawna rozwody Warszawa

Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa

Staramy się eliminować zagrożenia poprzez edukację, dlatego możemy przeprowadzisz szkolenie przeciwpożarowe w Warszawie. Tematy kursów mogą dotyczyć np. ogólnych zasad wykorzystania podręcznego sprzętu gaśniczego, wymagań prawnych, zasad bezpiecznej ewakuacji. Mogą również dotyczyć bardziej szczegółowych zagadnień, np. rodzajów stref zagrożenia wybuchem, rodzajów zabezpieczeń przeciwwybuchowych i innych kwestii.

Szkolenie przeciwpożarowe Warszawa