http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Michał Popiel to doświadczony komornik z Bydgoszczy, który prowadzi swoją działalność w oparciu o swoją wiedzę i kompetencje. Liczne sprawy, którymi się zajmował wpłynęły pozytywnie na jego skuteczność oraz profesjonalizm. Z pewnością nie będą Państwo żałować decyzji o skorzystania z usług Michała Popiela.

Komornik Bydgoszcz

Barbara Kaszyńska

W kancelarii prawnej adwokata Barbary Kaszyńskiej mogą Państwo liczyć na pomoc w zakresie kodeksu cywilnego, zwłaszcza w sprawach rodzinnych. Ponadto adwokaci zajmują się także innymi obszarami regulowanymi przepisami, obowiązującymi na terenie Polski. Współpracujemy także z radcą prawnym i obsługujemy firmy. Zapraszamy Państwa do podjęcia z nami współpracy. W tym celu możecie udać się do siedziby naszej firmy zlokalizowanej w dogodnym miejscu na terenie Gdyni bądź podjąć się kontaktu telefonicznego.

adwokat rodzinny

bdtviken.pl | Firma w norwegii

Wszystkim tym, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą w Norwegii lub w Polsce, oferujemy szereg usług księgowych, w tym rozliczanie podatku PIT i VAT, prowadzenie ewidencji i ksiąg handlowych, a także reprezentowanie w stosownm dla danego kraju urzędzie. Poza tym świadczymy profesjonalne usługi B2B, a także zajmujemy się fachowym konsultingiem biznesowym i finansowym. Zespół naszych wykwalifikowanych i obeznanych w prawie obu krajów księgowych oraz doradców gwarantuje najwyższy poziom obsługi rachunkowej.

Działalność gospodarcza w norwegii

Zakres usług świadczonych przez adwokat prowadzącą kancelarię adwokacką z siedzibą w Bydgoszczy obejmuje przede wszystkim udzielanie porad prawnych, a także pełnienie roli pełnomocnika lub obrońcy Klienta w postępowaniach sądowych. Oferta biura skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm.

Kancelaria prawna Bydgoszcz

Walewska.eu

W celu poświadczenia podpisu pod dokumentem bądź dokumentu, niezbędna jest wizyta u notariusza. Warszawska Kancelaria z Mokotowa (przy stacji Metro Wierzbno) sporządza poświadczenia dokumentów i podpisów, a także wyciągi z dokumentów. Ponadto przygotowuje i sporządza umowy sprzedaży, zamiany czy darowizny zarówno nieruchomości jak i ograniczonych praw rzeczowych. Notariusz dokonuje również czynności dotyczących zabezpieczenia obrotu wierzytelnościami poprzez sporządzenie umów przewłaszczenia na zabezpieczenia, ustanawiania hipotek, poświadczania podpisów pod wekslami czy oświadczeń o poddaniu się egzekucji. Specjalizujemy się również w obszarach związanych ze sprawami spadkowymi.

Notariusz Warszawa Gabriela Walewska