http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Michał Popiel to doświadczony komornik z Bydgoszczy, który prowadzi swoją działalność w oparciu o swoją wiedzę i kompetencje. Liczne sprawy, którymi się zajmował wpłynęły pozytywnie na jego skuteczność oraz profesjonalizm. Z pewnością nie będą Państwo żałować decyzji o skorzystania z usług Michała Popiela.

Komornik Bydgoszcz

bdtviken.pl | Firma w norwegii

Wszystkim tym, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą w Norwegii lub w Polsce, oferujemy szereg usług księgowych, w tym rozliczanie podatku PIT i VAT, prowadzenie ewidencji i ksiąg handlowych, a także reprezentowanie w stosownm dla danego kraju urzędzie. Poza tym świadczymy profesjonalne usługi B2B, a także zajmujemy się fachowym konsultingiem biznesowym i finansowym. Zespół naszych wykwalifikowanych i obeznanych w prawie obu krajów księgowych oraz doradców gwarantuje najwyższy poziom obsługi rachunkowej.

Działalność gospodarcza w norwegii

Ochrona danych osobowych

Kancelaria świadczy pomoc jeśli chodzi o przejęcie obowiązków Inspektora Danych Osobowych u danego klienta. Taki outsourcing IOD wymaga od prawników z kancelarii, aby dbali o dane pracowników danej firmy, interweniowali w przypadku naruszenia tych danych, oraz szkolili nowych zatrudnionych w zakresie ich praw.

Outsourcing IOD

Kancelaria Pawła Jurkowskiego

Nie każdy z nas jest ekspertem od zawiłości związanych z normami, przepisami czy kodeksami. Radca Prawny Paweł Jurkowski z Bydgoszczy pomaga swoim Klientom lepiej zrozumieć wszelkie okoliczności spraw o charakterze formalnym, reprezentuje ich przed sądem oraz urzędami. Podejmując współpracę z prawnikiem nie musimy obawiać się, że pismo odwoławcze lub wniosek zostaną odrzucone z powodu nieprawidłowej formuły. Lepiej zlecić sporządzenie takich pism specjaliście. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Radca prawny Bydgoszcz

Radca prawny Mikołów

Świadczymy pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym w zakresie kodeksu pracy i ubezpieczeń społecznych, obrotu nieruchomościami, spółek i korporacji, cywilnego i gospodarczego, rynku IT czy rodzinnego. Kancelaria prawna z Mikołowa obsługuje firmy z różnych branż m.in. przy negocjacjach, ogłaszaniu upadłości czy działaniach naprawczych, postępowaniach sądowych i administracyjnych, zamówieniach publicznych, procesach budowlanych, ochronie danych osobowych czy postępowaniu arbitrażowym.

Radca prawny Mikołów

Pomoc prawna na najwyższym poziomie

Dzięki usługom notariusza możesz szybko załatwić wszystkie swoje sprawy związane ze sprzedażą nieruchomości, zakupem lub darowizną, uporządkować swoje sprawy małżeńskie, ustanowić odrębną własność lokali, podpisać ugody lub zamiany, a także sporządzić wiele innych rodzajów dokumentów. Działamy na terenie Strzegomia i miejscowości ościennych: Żarów, Jaworzyna Śląska, Świebodzice, Świdnica, Dobromierz, Bolków, Jawor, Udanin.

kancelaria żarów

Ekspertyza ornitologiczna

Nasza firma dba o to, aby w placówkach publicznego transportu lub elektrowniach zostało zachowane stuprocentowe bezpieczeństwo. Przeprowadzamy ekspertyzy w zakresie ograniczania zagrożeń powodowanych przez ptaki na lotniskach. Zbadamy teren pod kątem liczebności zwierząt i zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł przystąpić do realizacji inwestycji.

Ekspertyzy w zakresie ograniczania zagrożeń powodowanych przez ptaki na lotniskach

Wyroki w sprawach kredytowych

Masz kredyt w obcej walucie i zastanawia cię finał sądowych spraw o wysokość rat? Baza wyroków frankowych jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Jasny podział na banki i sądy, podane sygnatury akt, pozwalają wyszukać odpowiednie informacje - są dostępne na stronie internetowej naszej kancelarii prawnej.

baza wyroków frankowych