Centrum Diagnostyki i Terapii \"In Corpore\"

Zajęcia dla dzieci i dorosłych, skupiające się na holistycznym podejściu do terapii i diagnostyki. Poradnia psychologiczno-pedagogiczna In Corpore w Częstochowie prowadzi między innymi terapię logopedyczną, SI, Tomatisa, z wykorzystaniem metod Biofeedback, Johansena IAS, czy Warnkego, a także muzykoterapię i inne zajęcia. W zespole pracują terapeuci, pedagodzy, lekarze medycyny, logopedzi i neurologopedzi i inni specjaliści, którzy kompleksowo podejdą do planu pomocy wszystkim swoim Klientom. Zapraszamy.

Poradnia psychologiczno pedagogiczna Częstochowa

Krajowe drogi szybkiego ruchu

Stanowią o skoku cywilizacyjnym, który dokonał się w tym regionie Europy od momentu przemian ustrojowych i obalenia komunizmu. Dla jednych są synonimem luksusu, dla nich z kolei czymś absolutnie naturalnym. Polskie autostrady są jedną z kluczowych sieci dróg w skali Europy. Nasz kraj dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu ma możliwość czerpania zysków z tranzytu towarów z północny na południe i ze wschodu na zachód kontynentu. Obecnie w kraju wybudowanych jest ponad 1500 kilometrów dróg tego typu, a docelowo ma przekroczyć 2000 kilometrów.

Polskie autostrady

Catalyst - Capitalone.pl

Każda firma zastanawia się czasami jakie jest najlepsze źródło na pozyskanie kapitału dla dalszych inwestycji - często są to obligacje Catalyst. Wbrew pozorom pozyskanie kapitału nie jest łatwą sprawą trzeba bardzo się wysilić aby przekonać do siebie potencjalnych inwestorów. Dlatego pozyskanie kapitału dobrze zlecić wyspecjalizowanej firmie dla której obligacje Catalyst nie maj cienia tajemnic.

Catalyst

Wymiana walut

Planujesz wyjazd za granicę a za oknem śnieg, deszcz, mróz, a może po prostu najbliższy punkt wymiany walut jest tak daleko, że nawet nie chcesz o tym myśleć? Mamy dla ciebie rozwiązanie! Kantor online to miejsce w sieci, gdzie bez problemu i w sposób całkowicie bezpieczny możesz wymienić walutę. Codziennie podajemy aktualne kursy, dzięki czemu dokładnie wiesz za ile można dokonać sprzedaży oraz zakupu. Wykonujemy przelewy bez ograniczeń - obsługujemy zarówno konta krajowe jak i zagraniczne. Gwarantujemy błyskawiczną usługę!

Kantory internetowe

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

Jeżeli jesteś posiadaczem firmy, która ma problemy finansowe i nie jesteś w stanie sobie z nimi poradzić, powinieneś zapoznać się z nowymi regulacjami związanymi z ratowaniem zadłużonych przedsiębiorstw. Stworzyliśmy raport w którym opisujemy m.in. nowe prawo restrukturyzacyjne oraz zmiany, jakie w związku z tym nastąpiły.

Raport prawo restrukturyzacyjne

Certyfikacja firm

Zależy Ci na podniesieniu rynkowej sytuacji Twojej firmy, a także na jej wyższej efektywności? Nasza firma usługowa zajmuje się świadczeniem doradztwa, a także przeprowadzaniem szkoleń dla przedsiębiorstw, dzięki którym będą one w stanie funkcjonować na jeszcze wyższych obrotach. Z naszą pomocą będziecie mogli np. uzyskać certyfikat GMP, który skierowany jest do producentów pasz i paszowych, a także osób zajmujących się ich transportem oraz handlem w tym zakresie. Wdrożenie systemu pozwala np. działać na rynku niemieckim i holenderskim.

Certyfikat GMP