Krajowe drogi szybkiego ruchu

Stanowią o skoku cywilizacyjnym, który dokonał się w tym regionie Europy od momentu przemian ustrojowych i obalenia komunizmu. Dla jednych są synonimem luksusu, dla nich z kolei czymś absolutnie naturalnym.nPolskie autostrady są jedną z kluczowych sieci dróg w skali Europy. Nasz kraj dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu ma możliwość czerpania zysków z tranzytu towarów z północny na południe i ze wschodu na zachód kontynentu. Obecnie w kraju wybudowanych jest ponad 1500 kilometrów dróg tego typu, a docelowo ma przekroczyć 2000 kilometrów.

Polskie autostrady

Catalyst - Capitalone.pl

Każda firma zastanawia się czasami jakie jest najlepsze źródło na pozyskanie kapitału dla dalszych inwestycji - często są to obligacje Catalyst. Wbrew pozorom pozyskanie kapitału nie jest łatwą sprawą trzeba bardzo się wysilić aby przekonać do siebie potencjalnych inwestorów. Dlatego pozyskanie kapitału dobrze zlecić wyspecjalizowanej firmie dla której obligacje Catalyst nie maj cienia tajemnic.

Catalyst

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

Jeżeli jesteś posiadaczem firmy, która ma problemy finansowe i nie jesteś w stanie sobie z nimi poradzić, powinieneś zapoznać się z nowymi regulacjami związanymi z ratowaniem zadłużonych przedsiębiorstw. Stworzyliśmy raport w którym opisujemy m.in. nowe prawo restrukturyzacyjne oraz zmiany, jakie w związku z tym nastąpiły.

Raport prawo restrukturyzacyjne

Certyfikacja firm

Zależy Ci na podniesieniu rynkowej sytuacji Twojej firmy, a także na jej wyższej efektywności? Nasza firma usługowa zajmuje się świadczeniem doradztwa, a także przeprowadzaniem szkoleń dla przedsiębiorstw, dzięki którym będą one w stanie funkcjonować na jeszcze wyższych obrotach. Z naszą pomocą będziecie mogli np. uzyskać certyfikat GMP, który skierowany jest do producentów pasz i paszowych, a także osób zajmujących się ich transportem oraz handlem w tym zakresie. Wdrożenie systemu pozwala np. działać na rynku niemieckim i holenderskim.

Certyfikat GMP

Usługi - wymiana walut, wycena diamentów.

Dla wszystkich osób, które cenią sobie połączenie wygody oraz bezpieczeństwa transakcji finansowych, nasz Wrocławski kantor jest z pewnością idealnym rozwiązaniem. Wymiana walut u nas jest przede wszystkim niezwykle korzystna, gdyż mają Państwo okazję skorzystać z najbardziej atrakcyjnego kursu. Zapraszamy.

Kantor Wrocław

Skupujemy monety i biżuterię

W naszym lombardzie łatwo i szybko wymienisz wyroby z metali szlachetnych na gotówkę. Oferujemy skup złota na warszawskiej Woli - po najwyższych możliwych stawkach. Sprzedasz u nas monety, biżuterię czy zegarki wykonane z tego cenionego na całym świecie metalu. Przedmioty wyceniamy według ich wagi, a pieniądze dostajesz od ręki.

Warszawa Wola - skup złota

Prowadzenie zeznań PIT w stolicy

Dla osób, które nie mają czasu na uregulowanie spraw związanych z Urzędem Skarbowym, nasze biuro świadczy usługi obejmujące rozliczenia podatkowe. Przede wszystkim dla klientów z Warszawy wypełniamy formularze PIT, do czego potrzebujemy podstawowych danych dotyczących dochodów, a także ewentualnych ulg.

Rozliczenia podatkowe

WPC24

Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty na najlepsze tonery ze sklepu WPC24. Gwarantujemy pełne zadowolenie każdego, kto zdecyduje się na kupno proponowanych tuszy. Dzięki nam możesz drukować przejrzyście i cieszyć się trwałością nadruku. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, wystarczy skontaktować się bezpośrednio z nami. Więcej informacji na temat tej propozycji znajdziesz na oficjalnej witrynie internetowej. Czekamy zatem na telefon od Ciebie - doradzimy w doborze odpowiedniego tonera.

Tonery Kraków

Outsourcing BHP

Cieszymy się zaufaniem szerokiego grona zadowolonych klientów. Naszą specjalnością są profesjonalne usługi PPOŻ. Zielona Gora to miasto, w którym działamy. Zapewniamy najwyższy standard naszej oferty. Łączymy najlepszą jakość oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie. Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Już dziś zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz złożenia zamówienia.

Usługi ppoż Zielona Góra

Wsparcie funduszu dla biznesu

Instytucja otoczenia biznesu, źródło kapitału. Fundusz poręczeniowy działa po to, by wspierać przedsiębiorców. Jest organizacją non profit. Powstał jako pierwszy w województwie kujawsko-pomorskim. Pomaga tym, którzy chcą się rozwijać i umacniań pozycję na rynku. Wspiera drogę do konkurencyjności w branży.

Fundusz poręczeniowy

Transport ponadnormatywny

Specjalnością firmy Szef Montaż jest między innymi transport transport ponadnormatywny. Duże doświadczenie oraz liczne referencje jakie zebraliśmy podczas naszej długoletniej działalności świadczą o tym, że oferowany przez nas transport ponadgabarytowy jest na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie.

Transport ponadnormatywny

TECHADON

Innowacyjne pomysły na biznes wypalą jeśli skorzystają Państwo z naszej oferty. Zyskają Państwo dostęp do naszego zaplecza merytorycznego, a także będą Państwo działali pod naszą, znaną już na rynku marką. Oszczędzą więc Państwo na reklamie, a Państwa innowacyjne pomysły na biznes będzie przynosił same korzyści.

Pomysły na biznes online