Strop drewniany

Nasza pracownia architektoniczna Archideo produkuje od wielu lat stropy drewniane kilku typów. Zawierają one stalowy szkielet wysokiej jakości, który zapewnia wytrzymałość. Najpopularniejsze stropy drewniane w naszej firmie to te ręcznie rzeźbione. Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi przez Nas projektami na Naszej stronie internetowej.

Pracownia architektoniczna

Schody metalowe

Nasza firma zajmuje się produkowaniem wysokiej jakości konstrukcji oraz elementów metalowych, przeznaczonych dla obiektów przemysłowych i nie tylko. Znajdziesz u nas między innymi schody stalowe, wyroby trwałe, solidnie wykonane i odporne na uszkodzenia, a jednocześnie bardzo estetycznie prezentujące się.

Schody stalowe

Jeśli szukasz miejsca, w którym kupisz drzwi w mieście Warszawa, to zapraszamy do naszego salonu. Znajdziesz tam wiele modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, specjalistycznych czy akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz drzwi w kolekcjach: Segur, Classic, Retro. Modern oraz Passive. Zapraszamy do Warszawy lub na naszą stronę internetową.

Drzwi Warszawa

Chata Staropolska - drewniane domy mieszkalne

Nasza firma wykonuje eleganckie, drewniane domy z bali pod klucz, które zapewnią doskonały komfort cieplny swoim mieszkańcom. Są to wytrzymałe i bardzo piękne budynki. Wykonujemy je starannie z najwyższej jakości surowców budowlanych, dbając o to, by spełniały one wszystkie oczekiwania jakościowe i estetyczne naszych klientów. Wiemy, że marzenia o własnych czterech kątach powinny być zrealizowane szybko i w przystępnych cenach. Spełniamy te oczekiwania naszych odbiorców! Dowiedzcie się więcej o naszej ofercie! Skontaktujcie się z nami lub odwiedźcie naszą stronę internetową!

Domy z bali pod klucz

Fotowoltaika Warszawa

Odnawialne źródło energii słonecznej o dogodnej mocy pozyska prąd z przyrody. Nasze sprytne mikroinstalacje fotowoltaiczne służą oszczędnościom energetycznym. Montuje się je w najbardziej nasłonecznionych punktach na szczytach budynków. Działają one z duchem "zielonej" polityki, konwertując moc z promieni słonecznych w impulsy elektryczne. Wyróżnia się trzy rodzaje systemów solarnych. Mogą one być przyłączone do sieci elektroenergetycznej, nieprzyłączone lub hybrydowe. Są oszczędnym i ekologicznym rozwiązaniem w każdym budownictwie.

Mikroinstalacje

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków dla każdego

Każde gospodarstwo domowe produkuje różnego rodzaju odpady i zanieczyszczenia. W dzisiejszych czasach dużą wagę przykłada się do dbałości o środowisko, dlatego coraz większą popularnością cieszą się przydomowe ekologiczne oczyszczalnie oraz przepompownie ścieków. Nasza firma specjalizuje się produkcją tego typu produktów. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam ciągle udoskonalać nasze ekologiczne oczyszczalnie ścieków, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować oczyszczalnie najwyższej jakości. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Przepompownie ścieków

Stalowe materiały budowlane

Wielu przedsiębiorców poszukuje firmy, która będzie w stanie podjąć się stworzenie odpowiednich profili stalowych. Takie moduły muszą być wykonywane z odpowiedniego materiału oraz z zachowaniem dokładności wymiarowej. Nasza firma jest w stanie podjąć się ich wykonania w dwóch postaciach - prostokątnej lub kwadratowej.

Profile stalowe

Przeciwsłoneczne folie okienne i samochodowe nie tylko przyciemniają szyby i okna, ale także absorbują ciepło. Dzięki nim można stworzyć przyjazne warunki w każdym, nawet najbardziej przeszklonym pomieszczeniu. Nasze przeciwsłoneczne folie okienne i samochodowe są produktami eleganckimi, wytrzymałymi i tanimi.

Folie przyciemniające

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, której specjalizacją jest sprzedaż mieszkań. Na naszej stronie internetowej udostępniamy aktualne propozycje domów, mieszkań, jak również działek. Nie brakuje tutaj również opcji lokalów na wynajem. Szczegóły na stronie internetowej.

Agencja nieruchomości Szczecin

Jednym z proponowanych przez nas klientom rozwiązań jest mikroinstalacja. Wyobraź sobie, że w Twoim domu jest ciepło pomimo tego, że nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów. Wyobraź sobie że z Twojego kranu leci ciepła woda, która wcześniej zgromadziła się w zasobnikach i nie musisz pobierać jej z sieci. Wyobraź sobie...

Mikroinstalacja

Polecamy Państwu nasze schody dywanowe, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów, którzy cenią jakość i atrakcyjność cenową naszych produktów. Wszystkie schody dywanowe, jakie oferujemy klientom są dopasowane do Państwa indywidualnych projektów, by móc komponować się z Państwa domem.

Schody dywanowe

Nawierzchnia bitumiczna

W przedsiębiorstwie Blastrac Polska znajdziecie Państwo urządzenia do szlifowania betonu różnego rodzaju. Obróbka nawierzchni bitumicznych jest naszą specjalnością. Polecamy frezarki, śrutownice, odkurzacze przemysłowe, tarcze diamentowe i wiele innych. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w sprawie oferty.

Szlifowanie betonu

Pompy najwyższej jakości

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Sofath, która jest renomowanym producentem pomp ciepła. Ogrzewanie pomieszczeń oraz wody użytkowej urządzeniami tego typu pozwala na znaczne oszczędności, jest także bezpieczne dla środowiska ze względu na korzystanie z odnawialnych źródeł energii.

Ogrzewanie pompa ciepła

Ochrona dla ścian

Chcesz zainwestować w materiał solidny, a jednocześnie odznaczający się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wysoko izolacyjny oraz wentylacyjny? W takim wypadku wystarczy, że zainwestujesz w proponowaną przez naszą firmę wytrzymałą folię kubełkową do użytku na ścianach fundamentowych, a także piwniczych

Folia kubełkowa

Naprawdę warto zainwestować w solidne bramy segmentowe Bramtech. Zamontowane w garażu będą stanowiły doskonałą ochronę przed włamywaczami. Można do nich dokupić niezawodne systemy sterowania, dzięki którym otworzymy je za pomocą jednego prostego ruchu - wciśnięcia odpowiedniego przycisku na pilocie. Zapraszamy!

Bramy segmentowe cennik

Biorąc pod uwagę zainteresowanie ludzi sprzętami takimi jak pompownie ścieków przygotowaliśmy specjalną ofertę tego typu produktów. Szczególnie opłaca się kierować podobne oferty do ludzi zamieszkujących osiedla domków jednorodzinnych. W celu zapoznania się z naszą bogatą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową.

Pompownie ścieków

Dźwigi towarowe oraz osobowe - Radwind

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań dla budynków mieszkalnych, szpitalnych, przemysłowych, komercyjnych oraz zabytkowych. Przedsiębiorstwo Radwind oferuje montaż urządzeń dźwigowych, a także ich utrzymanie oraz serwis. Odpowiedzialna jest również za projektowanie i wyrób wind dla osób niepełnosprawnych czy ruchomych schodów. Na rynku działa już od ponad 50 lat. Otrzymała pierwsze miejsce w Europie pod względem zdolności produkcyjne. Oddaje w ręce klientów kompletne, solidne mechanizmy.

montaż urządzeń dźwigowych

Blachy wykończeniowe

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest prawidłowe wykonanie blachy perforowanej. Otwory w żadnym stopniu nie mogą wpływać na stopień elastyczności i trwałości materiału. Odpowiednio ukształtowane oraz zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi są w stanie sprostać państwa oczekiwaniom. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest również fakt, iż w naszej ofercie znalazły się rozmaite rozwiązania, związane zarówno z różnym kształtem oczek, jak i grubością samego tworzywa budowlanego.

Perforowane blachy

Wśród naszych ofert znajdują się mieszkania z Józefowa o wysokim standardzie, które spełnią potrzeby wielu Klientów. Zajmujemy się także wynajmem lokali użytkowych, które są często wykorzystywane jako obiekty handlowe, komercyjne. Oferujemy również działki oraz domy w atrakcyjnych lokalizacjach. Proponujemy pomoc w negocjacjach ceny oraz wycenie rzeczywistej wartości. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję sprawdzonej nieruchomości, która nie będzie wymagała nakładów finansowych.

Mieszkania Józefów

domek holenderski - Niko Stawecki

Niko Stawecki Jerzy proponuje specjalnie dla Ciebie wyjątkowy domek holenderski, w niskiej, konkurencyjnej cenie oraz klasycznie wyposażonym stylu. Oferta została dostosowana do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów, doceniających praktyczne rozwiązania. Zainteresowany zakupem domku holenderskiego? Zapraszamy do kontaktu!

domek holenderski