http://krzysztofmazurkiewicz.com/

Każda para młoda powinna zadbać o jak najlepsze usługi związane z robieniem zdjęć na własnym ślubie, ponieważ jest to zawsze doskonała pamiątka, która pozostaje z nami do końca życia. Jeżeli pragniecie zapewnić sobie specjalistę działającego w pełni profesjonalnie od wielu lat, zapraszam do mojego studia - zajmuję się fotografią ślubną i korzystam z najlepszego sprzętu, dzięki któremu reportaż będzie wyjątkowy - od momentu przygotowań, aż do samego zakończenia wesela. Polecamy zapoznanie się z galerią zdjęć.

Fotograf ślubny Warszawa

DJ-e weselni

Pragnąć zadbać o to, aby Państwa impreza poślubna była jak najlepsza i toczyła się bez jakichkolwiek zgrzytów, oferujemy DJ-a na wesele w województwie Pomorskim. Nasi specjaliści to wytrawni znawcy muzyki, obsługujący profesjonalny sprzęt, dzięki czemu dźwięki podczas tańców będą satysfakcjonowały wszystkich gości. Naszym podstawowym celem jest dbałość o to, aby zabawa była wspaniała i jak najbardziej udana - zapewniamy profesjonalizm, terminowość, a także usługi na najwyższym poziomie, niezależnie od potrzeb.

Dj na wesele pomorskie

Fotograf na Śląsku

Arte to studio fotograficzne prowadzone przez Barbarę Oleksa, pasjonatkę i miłośniczkę fotografii. Firma powstała z zamiłowania właścicielki do robienia zdjęć. Oferujemy wykonywanie profesjonalnych sesji fotograficznych na świeżym powietrzu zarówno par, przyjaciół, rodzin, lub pojedynczych osób. Ponadto udostępniamy możliwość zorganizowania sesji z udziałem modelek. W dziedzinie fotografii mamy już spore doświadczenie poparte publikacjami naszych zdjęć w magazynach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Fotograf Katowice

Muzyka bez licencji

Opłaty za publiczne odtwarzanie muzyki mogą zniechęcić właścicieli lokali do włączania utworów swoim klientom. STOART, ZAIKS czy ZPAV już nie muszę być Twoim problemem - skorzystaj z naszego radia, które zawiera utwory bez praw autorskich i licencji, dzięki temu nie musisz płacić za to, że z nich korzystasz!

Stoart

Profesjonalna torba dla fotografa

Fotografia terenowa wymaga od osoby robiącej zdjęcia noszenia całego profesjonalnego sprzętu ze sobą. Proponowany przez nas plecak na aparat zmieści nie tylko zaawansowaną lustrzankę i obiektywy. Torba posiada również komorę przeznaczoną na laptop i kieszeń na rzeczy osobiste. Poszczególne komory rozmiarowo są dostosowane i wyprofilowane do lustrzanek i obiektywów.

plecak na aparat