Zdjęcia ślubne

Zajmujemy się działalnością usługową, która polega na towarzyszeniu Wam w najpiękniejszych chwilach Waszego życia i przygotowywaniu materiałów, które pozwolą uwiecznić te momenty już na zawsze. Tomasz Kojtek to fotograf ślubny działający na Śląsku, który ujmie w kadrze wszystkie Wasze emocje i uczucia.

fotografia ślubna śląsk

http://krzysztofmazurkiewicz.com/

Każda para młoda powinna zadbać o jak najlepsze usługi związane z robieniem zdjęć na własnym ślubie, ponieważ jest to zawsze doskonała pamiątka, która pozostaje z nami do końca życia. Jeżeli pragniecie zapewnić sobie specjalistę działającego w pełni profesjonalnie od wielu lat, zapraszam do mojego studia - zajmuję się fotografią ślubną i korzystam z najlepszego sprzętu, dzięki któremu reportaż będzie wyjątkowy - od momentu przygotowań, aż do samego zakończenia wesela. Polecamy zapoznanie się z galerią zdjęć.

Fotograf ślubny Warszawa

DJ-e weselni

Pragnąć zadbać o to, aby Państwa impreza poślubna była jak najlepsza i toczyła się bez jakichkolwiek zgrzytów, oferujemy DJ-a na wesele w województwie Pomorskim. Nasi specjaliści to wytrawni znawcy muzyki, obsługujący profesjonalny sprzęt, dzięki czemu dźwięki podczas tańców będą satysfakcjonowały wszystkich gości. Naszym podstawowym celem jest dbałość o to, aby zabawa była wspaniała i jak najbardziej udana - zapewniamy profesjonalizm, terminowość, a także usługi na najwyższym poziomie, niezależnie od potrzeb.

Dj na wesele pomorskie

Doświadczony fotograf zaprasza na prywatne sesje zdjęciowe, zarówno w studiu, jak również w plenerze. Domeną naszej firmy jest fotografia ślubna. Bielsko-Biała to jedno z miast, do których docieramy z naszą ofertą. To tutaj organizujemy sesje plenerowe, jak również obsługujemy całe wesela. Zapraszamy do kontaktu!

Fotograf bielsko

Fotograf na Śląsku

Arte to studio fotograficzne prowadzone przez Barbarę Oleksa, pasjonatkę i miłośniczkę fotografii. Firma powstała z zamiłowania właścicielki do robienia zdjęć. Oferujemy wykonywanie profesjonalnych sesji fotograficznych na świeżym powietrzu zarówno par, przyjaciół, rodzin, lub pojedynczych osób. Ponadto udostępniamy możliwość zorganizowania sesji z udziałem modelek. W dziedzinie fotografii mamy już spore doświadczenie poparte publikacjami naszych zdjęć w magazynach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

fotograf

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem usług i produktów oferowanych na stronie internetowej firmy Fotowola. Od początku działalności naszego przedsiębiorstwa zapewniamy jedynie najwyższej jakości druk fotokalendarzy książkowych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia, a zatrudnieni przez nas specjaliści z przyjemnością doradzą w wyborze najbardziej atrakcyjnego rozwiązania. Przystępne warunki finansowe.

kalendarz z własnymi zdjęciami

Muzyka bez licencji

Opłaty za publiczne odtwarzanie muzyki mogą zniechęcić właścicieli lokali do włączania utworów swoim klientom. STOART, ZAIKS czy ZPAV już nie muszę być Twoim problemem - skorzystaj z naszego radia, które zawiera utwory bez praw autorskich i licencji, dzięki temu nie musisz płacić za to, że z nich korzystasz!

Stoart

Profesjonalna torba dla fotografa

Fotografia terenowa wymaga od osoby robiącej zdjęcia noszenia całego profesjonalnego sprzętu ze sobą. Proponowany przez nas plecak na aparat zmieści nie tylko zaawansowaną lustrzankę i obiektywy. Torba posiada również komorę przeznaczoną na laptop i kieszeń na rzeczy osobiste. Poszczególne komory rozmiarowo są dostosowane i wyprofilowane do lustrzanek i obiektywów.

plecak na aparat

Życzenia komunijne

Podkreślenie tak ważnego wydarzenia w życiu każdego młodego chrześcijanina wymaga nie tylko wyboru drogiego prezentu. To często kartki na komunię przetrwają próbę czasu i będą świetną pamiątką tego wspaniałego dnia. W naszym sklepie internetowym prezentujemy przepiękne karnety, również 3D, które z pewnością zostaną docenione.

kartki na komunię