DJ-e weselni

Pragnąć zadbać o to, aby Państwa impreza poślubna była jak najlepsza i toczyła się bez jakichkolwiek zgrzytów, oferujemy DJ-a na wesele w województwie Pomorskim. Nasi specjaliści to wytrawni znawcy muzyki, obsługujący profesjonalny sprzęt, dzięki czemu dźwięki podczas tańców będą satysfakcjonowały wszystkich gości. Naszym podstawowym celem jest dbałość o to, aby zabawa była wspaniała i jak najbardziej udana - zapewniamy profesjonalizm, terminowość, a także usługi na najwyższym poziomie, niezależnie od potrzeb.

Dj na wesele pomorskie

sklep z dewocjonaliami

Nasza firma prowadzi sklep z dewocjonaliami. Oferujemy klientom bogaty wybór figur przedstawiających świętych, obrazów religijnych, a także świec. Elementy te powinny znaleźć się na plebanii, w salkach katechetycznych i budynkach parafialnych, ale również w domach prywatnych. Polecamy również inne artykuły, takie jak: ozdoby świąteczne, pamiątki, które można wręczyć z okazji ważnych uroczystości (np. chrztu, komunii, bierzmowania czy ślubu) oraz akcesoria liturgiczne (komunikaty, kropidła i stuły).

sklep z dewocjonaliami

Skup lektur szkolnych

Z roku na roku potrzebne są kolejnym klasom uczniów, którzy mają je na swoich listach lektur szkolnych. Używane podręczniki do technikum to doskonała opcja nabycia o wiele tańszych książek niż te, które normalnie należałoby zakupić w księgarni, a ponadto wszystkie są przez nas sprawdzone oraz niezniszczone.

Używane podręczniki do technikum

Fotografia lotnicza

Każda wykonywana przez nas fotografia z drona pozwala na uwiecznienie fragmentu rzeczywistości, ulubionego miejsca albo głośnego wydarzenia w sposób wyjątkowy. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń i własnej kreatywności, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Fotografia dronem