https://www.venarti.pl/

Bierzecie ślub i zależy Wam, aby w trakcie oczepin w odpowiedni sposób uhonorować swoich najbliższych? Doskonałym pomysłem okażą się zatem podziękowania dla rodziców. Prezent powinien być bardzo zindywidualizowany - tak, abyście mogli pokazać, że rzeczywiście postaraliście się i zastanowiliście nad tym, co im wręczyć. Właśnie ze względu na to w asortymencie przygotowanym prze firmę Venarti znalazły się doskonałe upominki.

Podziękowania dla rodziców

do zniczy

Lampkę na grobach powinniśmy zapalać na wiele innych okazji - urodziny, zaduszki, imieniny Zmarłego, ale także wtedy, gdy o nim myślimy. My oddajemy w Państwa ręce zmicze wyjątkowe, okolicznościowe, niepowtarzalne, klasyczne choć ponadczasowe. Posiadają one wymienne wkłady olejowe o wydłużonym czasie palenia się.

wkłady olejowe

Wyjątkowy znicz

Pierwszy listopada zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie zaopatrzyłaś się jeszcze w ozdoby nagrobne? Jeśli zależy Ci na czymś naprawdę wyjątkowym i trwałym, to zapraszamy Cię do naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz znicze artystyczne. Mamy wersje w kolorze złotym i miedzianym z krzyżem lub z aniołkiem.

znicze artystyczne

Działania humanitarne w pandemii

Dla krajów aktywnie zmagających się z konfliktami zbrojnymi, biedą i klęskami żywiołowymi światowa pandemia jest dużo większym zagrożeniem niż dla całej reszty świata. Akcja ma na celu intensyfikowanie działań prewencyjnych na obszarach, do których jeszcze nie dotarł koronawirus. Polska organizacja działa m.in. na Ukrainie, w Jemenie, Somalii, Iraku i innych krajach.

Koronawirus Polska