Buty sportowe Kraków Sport

Jeżeli sporty zimowe są Twoją pasją, to z całą pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, aby odpowiednio się do nich przygotować. W szerokim asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy Kraków Sport znajdziecie profesjonalny sprzęt i akcesoria narciarskie, dzięki którym zapewnicie sobie komfort i wysoki stopień bezpieczeństwa na stoku. Posiadamy m. in. buty Lange, które idealnie stabilizują stopę i sprawiają, że jest w najwyższym stopniu stabilizowana nawet w trakcie ekstremalnych wyzwań.

Buty lange

Pościele dla dzieci

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty powleczek dla najmłodszych. W swojej ofercie mamy pościel z wizerunkami postaci z ulubionych dziecięcych bajek i filmów, w tym m.in. Świnka Peppa, Auta, Star Wars czy Ulica Sezamkowa. Do każdej kołdry dołączona jest poduszka z identycznym, wybranym motywem. Zestaw jest bawełniany, dostępny w różnych rozmiarach (140x200 lub 160x200).

pościel świnka peppa

Tor do minigolfa

Jeśli szukasz oryginalnego sposobu na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi, to oferowany przez nas minigolf jest właśnie dla Ciebie. Nasz tor, znajdujący się w Poznaniu, posiada aż trzysta metrów i osiemnaście dołeczków dostosowanych do potrzeb zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy.

Minigolf Poznań