Buty sportowe Kraków Sport

Jeżeli sporty zimowe są Twoją pasją, to z całą pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, aby odpowiednio się do nich przygotować. W szerokim asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy Kraków Sport znajdziecie profesjonalny sprzęt i akcesoria narciarskie, dzięki którym zapewnicie sobie komfort i wysoki stopień bezpieczeństwa na stoku. Posiadamy m. in. buty Lange, które idealnie stabilizują stopę i sprawiają, że jest w najwyższym stopniu stabilizowana nawet w trakcie ekstremalnych wyzwań.

Buty lange

Pościele dla dzieci

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty powleczek dla najmłodszych. W swojej ofercie mamy pościel z wizerunkami postaci z ulubionych dziecięcych bajek i filmów, w tym m.in. Świnka Peppa, Auta, Star Wars czy Ulica Sezamkowa. Do każdej kołdry dołączona jest poduszka z identycznym, wybranym motywem. Zestaw jest bawełniany, dostępny w różnych rozmiarach (140x200 lub 160x200).

pościel świnka peppa

Sprzęt do sportów ekstremalnych

Nasz sklep powstał z myślą o osobach, które marzą o ściance lub posiadają już własną. Akcesoria wspinaczkowe są jej niezbędnym elementem, w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór chwytów, które zostały starannie wykonane z żywic poliestrowych i poliuretanowych, mamy również produkty przeznaczone do użytkowania przez dzieci.

Akcesoria wspinaczkowe

Ćwiczenia na relaks i gibkość

Wiele osób poszukuje idealnej metody ćwiczeń dla siebie, która zapewniłaby nie tylko dobrą kondycję i zdrowie, lecz również znakomite samopoczucie. Doskonałą propozycją dla wszystkich jest Joga Sivananda. To specjalna filozofia i techniki ćwiczeń, dzięki którym poprawisz koncentrację, zdrowie, kondycję oraz gibkość ciała.

Joga Sivananda