http://www.wulkanizacja24.com/uslugi.html

Jedną z realizowanych przez nas usług jest prostowanie felg. Warszawa - to właśnie w tym mieście znajduje się nasza firma, dbająca o najwyższą jakość usług. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty możesz być pewien, że zapewnimy Ci najlepsze prostowanie felg w Warszawie. Zapraszamy do profesjonalnej współpracy.

Prostowanie felg Warszawa

http://zettransport.com/

Specjalizacją naszej firmy jest transport i spedycja na najwyższym poziomie. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną flotę pojazdów, które wyposażone są we wszelkie udogodnienia. Rzetelność, odpowiedzialność i wysoka jakość usług to nasza dewiza. Usługi realizujemy zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Transport i spedycja

Wyposażenie warsztatowe - Podex

Działamy w branży już od 1988 roku, a naszą specjalnością jest produkcja specjalistycznych myjnie dla warsztatów oraz urządzeń do oczyszczania i odtłuszczania powierzchni zabrudzonych smarem czy olejem. Proponowane przez nas urządzenia doskonale sprawdzają się w warsztatach samochodowych, w punktach serwisowania elektronarzędzi, a także w różnorodnych zakładach przemysłowych. Ręczna myjka warsztatowa, a także ultradźwiękowa to rozwiązanie skuteczne i wydajne. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Podex.

Myjnie dla warsztatów

Podesty robocze do ciągników

Zajmujemy się sprzedażą podestów roboczych. W naszej ofercie znajduje się specjalny podnośnik na tył ciągnika (o minimalnej wadze 5t). Na maszynie można pracować pod napięciem 1kV. Ponadto, zwyżka charakteryzuje się nowoczesnym sterowaniem hydraulicznym, umożliwiającym kierowanie zarówno z ziemi, jak i z kosza.

Podnośnik na tył ciągnika

Załóż gaz w swoim aucie

Gdy ceny paliwa stale rosną, coraz lepszym rozwiązaniem jest przerzucenie się na LPG. W naszym warsztacie, w Bydgoszczy, oferujemy Państwu instalacje gazowe. Dzięki temu codzienne dojazdy do pracy nie będą już kosztowną koniecznością, tylko przyjemnością dnia codziennego. Skorzystaj z naszych usług i oszczędzaj.

Instalacje gazowe Bydgoszcz

Specjalistyczne urządzenia budowlane

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę specjalistycznych sprzętów, takich jak np. wiertnica do studni, która ma możliwość tworzenia otworów metodą obrotową ślimakiem lub płuczkową. Zajmujemy się także dopasowywaniem urządzenia do Państwa wymagań, dlatego sprzęt wykonywany jest na indywidualnie zamówienie.

Wiertnica do studni

Pompy hydrauliczne

Nasza firma oferuje wyposażenie związane z pracami hydraulicznymi, na przykład pompy producenta Hylmet. Można je zamówić w praktycznych zestawach, które obejmują także cylinder, tłok, pierścienie oraz filtr. Oprócz tego oferujemy także zawory bezpieczeństwa, napędy wspomagania oraz pompy wzmacniacza momentu.

hylmet

Serwis chłodnictwa

Naszym Klientom oferujemy realizację takich usług, jak naprawa agregatów wody lodowej oraz serwis innych urządzeń chłodniczych. Oprócz tego naszą specjalnością są klimatyzatory, w szczególności te znajdujące się w kabinach autokarowych, ale również w serwerowniach czy pomieszczeniach. Zlecenia przyjmujemy i wykonujemy na Śląsku.

Klimatyzatory śląsk