Zjedz smacznie w Galicyjskiej

Nasza restauracja w Krakowie, Galicyjska, to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie tradycyjną kuchnię polską. Nasza oferta zawiera doskonałe potrawy, które przygotowujemy według tradycyjnych receptur, przy zastosowaniu świeżych, naturalnych składników. Sprawiają one, że dostępne w naszym menu potrawy są nie tylko niezwykle smaczne, ale także zdrowe i z pewnością spełnią oczekiwania każdego z naszych klientów. Poza wyśmienitymi daniami zapewniamy także miłą i profesjonalną obsługę oraz elegancką salę.

restauracje kraków

Berry Good - producent borówki amerykańskiej

Zajmujemy się dostarczaniem wyjątkowo świeżych owoców, których smak kiedyś mogli poznać tylko mieszkańcy Ameryki Południowej, a później Japonii. Berry Good to producent borówki amerykańskiej, która hodowana jest na plantacjach położonych w Wielkopolsce, Lubelszczyźnie, a także na Podkarpaciu. Świeżość naszych owoców gwarantujemy poprzez natychmiastowe ich schłodzenie zaraz po zerwaniu, a następnie włożenie do wygodnych opakowań i ostrożne przetransportowanie na półki sklepowe na terenie całej Polski.

Hodowla borówki amerykańskiej

Pyszna kuchnia polska i żydowska

Na krakowskim Kazimierzu znajdują się klimatyczne restauracje, wśród których coś dla siebie znajdzie każdy. Jedną z nich jest lokal oferujący tradycyjną kuchnię polską i żydowską. Na miejscu można spróbować m.in. kremu cebulowego z serową bagietką, pierogów z dzika z dodatkiem zasmażanej czerwonej kapusty czy wątróbki z żurawiną i serem brie.

Restauracje Kraków Kazimierz

Lunchomania - catering we Wrocławiu

Naszą specjalnością jest działalność usługowa, w ramach której oferujemy naszym Klientom dostęp do najlepszych usług gastronomicznych. Jedną ze specjalności firmy Lunchomania jest catering na konferencje, w ramach którego jesteśmy w stanie dostarczyć Wam wyśmienite obiady, a także przekąski na przerwę kawową.

Catering na konferencje

Dystrybutory wody do biur

Każdy pracodawca powinien zadbać o zdrowie i energię swoich pracowników - najlepszym i najprostszym na to sposobem je dostarczana przez nas woda do firmy. Do biur i przedsiębiorstw na terenie Wrocławia i okolic dostarczamy dystrybutory w różnych rozmiarach. Cena dostaw butli jest określona z góry i nie przewidujemy żadnych dodatkowych opłat.

Woda do firmy Wrocław

Folwark DAJAK - eventy

Jesteśmy ośrodkiem położonym w kaszubskiej głuszy z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, jednak znajdujemy się tylko 16 kilometrów od Gdyni. Dzięki temu Folwark Dajak to doskonałe miejsce dla przedsiębiorstw z Trójmiasta aby organizować imprezy firmowe. Dysponujemy dużą salą bankietową, która może pomieścić nawet 140 osób, w której zapewniamy profesjonalne nagłośnienie oraz rzutnik multimedialny. Zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju konferencje, spotkania biznesowe oraz eventy integracyjne.

imprezy integracyjne firmowe