Berry Good - producent borówki amerykańskiej

Zajmujemy się dostarczaniem wyjątkowo świeżych owoców, których smak kiedyś mogli poznać tylko mieszkańcy Ameryki Południowej, a później Japonii. Berry Good to producent borówki amerykańskiej, która hodowana jest na plantacjach położonych w Wielkopolsce, Lubelszczyźnie, a także na Podkarpaciu. Świeżość naszych owoców gwarantujemy poprzez natychmiastowe ich schłodzenie zaraz po zerwaniu, a następnie włożenie do wygodnych opakowań i ostrożne przetransportowanie na półki sklepowe na terenie całej Polski.

Hodowla borówki amerykańskiej

Pyszna kuchnia polska i żydowska

Na krakowskim Kazimierzu znajdują się klimatyczne restauracje, wśród których coś dla siebie znajdzie każdy. Jedną z nich jest lokal oferujący tradycyjną kuchnię polską i żydowską. Na miejscu można spróbować m.in. kremu cebulowego z serową bagietką, pierogów z dzika z dodatkiem zasmażanej czerwonej kapusty czy wątróbki z żurawiną i serem brie.

Restauracje Kraków Kazimierz

Lunchomania - catering we Wrocławiu

Naszą specjalnością jest działalność usługowa, w ramach której oferujemy naszym Klientom dostęp do najlepszych usług gastronomicznych. Jedną ze specjalności firmy Lunchomania jest catering na konferencje, w ramach którego jesteśmy w stanie dostarczyć Wam wyśmienite obiady, a także przekąski na przerwę kawową.

Catering na konferencje

Dystrybutory wody do biur

Każdy pracodawca powinien zadbać o zdrowie i energię swoich pracowników - najlepszym i najprostszym na to sposobem je dostarczana przez nas woda do firmy. Do biur i przedsiębiorstw na terenie Wrocławia i okolic dostarczamy dystrybutory w różnych rozmiarach. Cena dostaw butli jest określona z góry i nie przewidujemy żadnych dodatkowych opłat.

Woda do firmy Wrocław

Folwark DAJAK - eventy

Jesteśmy ośrodkiem położonym w kaszubskiej głuszy z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, jednak znajdujemy się tylko 16 kilometrów od Gdyni. Dzięki temu Folwark Dajak to doskonałe miejsce dla przedsiębiorstw z Trójmiasta aby organizować imprezy firmowe. Dysponujemy dużą salą bankietową, która może pomieścić nawet 140 osób, w której zapewniamy profesjonalne nagłośnienie oraz rzutnik multimedialny. Zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju konferencje, spotkania biznesowe oraz eventy integracyjne.

imprezy integracyjne firmowe

Producent opakowań

Na rynku znaleźć można różnorodne opakowania: szklane lub plastikowe. Firma Kreis-Pack zajmuje się projektowaniem pudełek, butelek, foremek a także opakowań plastikowych wszelkiego typu. Działamy w tej branży od wielu lat, w związku z czym dysponujemy również pulą gotowych projektów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią szybkość i dokładność z jaką realizujemy każde, nawet największe zlecenie.

Opakowania plastikowe

Sprzedaż patelni do termicznej obróbki

Jeśli prowadzisz restaurację, to gastronomiczna patelnia elektryczna jest dla Ciebie. Urządzenie to przeznaczone jest do smażenia na oleju w temperaturze nawet do 275 stopni. Jej głównym elementem jest wbudowana w konstrukcję misa zabezpieczona półką, a specjalna korba umożliwia bezpieczne wylanie zużytego oleju.

Patelnia elektryczna gastronomiczna